عبدالمتین ستایش

Slide3

نام کتاب: اصول طراحی و کاربرد ژئوسنتتیک ها

مولف: پروفسور رابرت کوئرنر

مترجم: مهندس عبدالمتین ستایش

سال چاپ: 1396

شماره شابک:

 

جهت ثبت سفارش می توانید از طریق فرم زیر به صورت آنلاین پرداخت نمایید و یا در صورت تمایل با انتقال وجه به صورت کارت به کارت سفارش خود را ثبت نمایید.

ثبت سفارش کارت به کارت

ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
0 ریال
ورودی نامعتبر
هزینه پست در قیمت کتاب لحاظ شده است.
ضد اسپم :
ورودی نامعتبر

 

حدود یك قرن از ظهور علم مكانیك خاك گذشته است و این علم در طول این یك قرن شاهد پیشرفت ها و نو آوری های بسیاری بوده است. در این دوره تلاش های بسیاری برای مسلح كردن خاك ها به روش های مختلف صورت گرفت تا بالاخره در نیمه دوم قرن گذشته برای اولین بار ایده استفاده از مواد سنتتیكی مطرح گردید و بدین ترتیب، باب جدیدی در مهندسی ژئوتكنیك به روی مهندسین باز شد. رشد و محبوبیت فوق العاده این مصالح باعث به وجود آمدن بازاری بسیار پر رونق گردید و هر روز انواع متنوع تری از این محصولات تولید شده و به بازار عرضه می شود. موارد استفاده از مصالح سنتتیكی بی شمار است و عملكرد مطلوب آنها بعد از گذشت حدود نیم قرن به اثبات رسیده است. در حقیقت هیچ محدودیتی برای استفاده از این مصالح وجود ندارد و زمینه ای كمتر در مهندسی ژئوتكنیك می توان یافت كه از این مصالح نتوان در آن استفاده نمود ولی متاسفانه هنوز در كشور ما استفاده از این مصالح رواج پیدا نكرده است و این انگیزه ای بود كه مولف را بر آن داشت تا معتبر ترین كتاب در این زمینه را به فارسی ترجمه نماید. این ترجمه بر اساس اولین ویرایش كتاب Designing with geosynthetics تالیف رابرت ام. كرنر صورت پذیرفته است. ترجمه این كتاب به لحاظ مرتبط بودن آن با علوم شیمی، نساجی ، مهندسی پلیمر و همچنین مطرح شدن مفاهیم جدید در مهندسی ژئوتكنیك از پیچیدگی خاصی برخوردار بود و به طور یقین خالی از اشكال نیز نبوده است. امید است این كتاب بتواند برای تمام دانشجویان، محققان و مهندسانی كه در این زمینه فعالیت دارند مفید واقع شود.

 

دیدگاه شما
دیدگاه‌ها  

0 #2 امین ریاحی 1395-05-23 12:02
سلام.با سپاس فراوان از زحمات شما.لطفا در تهیه کتاب طراحی با ژئوسنتتیک ها بنده را راهنمایی بفرمایید.امین ریاحی از گنبد کاووس 09356092828
نقل قول کردن
+1 #1 محمد 1395-02-26 19:39
سلام. چاپ دوم انجام شده؟
نقل قول کردن

تماس با من

عبدالمتین ستایش

ایمیل: a_matin_s@yahoo.com

عضویت در خبرنامه

نماد اعتماد الکترونیکی