فعالیت های تخصصی ژئوسنتتیک ها

ژئوسنتتیک ها مصالحی مصنوعی و بیان کننده دسته‌ای از محصولات ساخت انسان هستند که عموماً جهت بر طرف‌سازی مشکلات ژئوتکنیکی به کار گرفته می شوند. رشد و محبوبيت فوق العاده ژئوسنتتیک ها باعث به وجود آمدن بازاري بسيار پر رونق شده و هر روز انواع متنوع تري از اين محصولات توليد شده و به بازار عرضه می شود. مهمترین انواع ژئوسنتتیک ها عبارتند از: ژئوتکستایل، ژئوگرید، ژئوممبران، ژئونت، آسترهای رسی ژئوسنتتیکی، ژئوفوم، ژئوسل و ژئوکامپوزیت‌ها. این محصولات گستره وسیعی از کاربردها را دارند و در حال حاضر در بسیاری از کاربردهای عمرانی، ژئوتکنیک، حمل و نقل، زیست‌محیطی، هیدرولیک، و کاربردهای توسعه‌ای خصوصی مانند جادهها، فرودگاه‌ها، خطوط راه آهن، سدهای خاکی، دیوار حائل، استخرهای ذخیره آب، سدها، کانال‌ها، کنترل فرسایش، کنترل رسوب، بستر لندفیل‌ها، پوشش لندفیل‌ها، معادن، پرورش آبزیان و کشاورزی استفاده می‌شوند.
شرکت مقاوم سازان مینو با بیش از 10 سال سابقه اجرای ژئوسنتتیک ها در زمینه های مختلف از جمله کشاورزی، صنعت و معدن، گودهای ساختمانی و... در تمامی نقاط کشور آماده ارائه خدمات مشاوره ای و اجرایی به جامعه مهندسی می باشد. در ادامه مهمترین فعالیت های شرکت در حوزه ژئوسنتتیک ها را معرفی می نماییم.

شرکت مقاوم سازان مینو با بیش از 10 سال سابقه اجرای ژئوسنتتیک ها در زمینه های مختلف از جمله کشاورزی، صنعت و معدن، گودهای ساختمانی و... در تمامی نقاط کشور ... بیشتر بدانید

ساعت کاری

شنبه تا

پنج شنبه

08:00 صبح  الی

15:00 بعد از ظهر

جمعه   تعطیل

 

نماد اعتماد الکترونیکی

Please publish modules in offcanvas position.